Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

stavbyvedoucí pro Kraj Vysočina volná místa

Volná místa profese stavbyvedoucí pro Kraj Vysočina vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro stavbyvedoucí Kraj Vysočina, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Asistent/,- ka stavebního úseku, přípravář,- ka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: obchodní příprava staveb, spolupráce se stavbyvedoucím, spolupráce při realizaci stavby, kompletace dokumentace. Požadujeme: vzdělání SŠ s maturitou stavebního směru, praxe výhodou, znalost rozpočtářského programu (ASPE, BUILDpower) ...

Zaměstnavatel:
PRETOL s. r. o.
Přidat k oblíbeným

Stavbyvedoucí

Autorizace v oboru dopravní stavby, praxe min. 3 roky, ŘP-B, firemní vůz, telefon, notebook, 13. plat. Bližší informace o volném místě p. Ďuráč - telefonicky.

DS DUMA s.r.o.

Stavbyvedoucí v oboru pozemní stavby

Místo výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 581 NÁPLŇ PRÁCE:řízení a koordinace stavebních prací, kapacit a materiálů POŽADAVKY: SOU, SŠ, VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby, odpovědnost, regionální flexibilita (území ČR), praxe v obdobné pozici ...

Bursík Holding, a.s.