Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

vedoucí směny pro Plzeňský kraj volná místa

Volná místa profese vedoucí směny pro Plzeňský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro vedoucí směny Plzeňský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Marketing Manager

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Životopisy prosíme předem na e-mail: vojtech.hejret.ext@siemens.com Náplň práce: o Vyvíjet a implementovat marketingové plány a strategie, které podporují obchodní cíle, se zvláštním zaměřením na naše distribuční kanály o Spolupracujte s našimi ...

Zaměstnavatel:
Siemens, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Lakýrník

Náplň práce: příprava povrchů, broušení, čištění, lakování Požadavky: znalost lakování, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, práce na směny.

AWA Partners a.s.

Řidič/-ka taxi

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - výpis z trestního rejstříku - minimální věk 21 let Nabízíme: - jen denní směny - mzda: skládá se z pevné částky (22 000,-Kč + prémie) - přijmeme i bez praxe v oboru - práce vhodná i pro ženy ...

Vladimír Skuhrovec