Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

hr is vedoucí pro Pardubický kraj volná místa

Volná místa profese hr is vedoucí pro Pardubický kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro hr is vedoucí Pardubický kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Vedoucí pobočky

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: - obchodní činnost - komunikace s klientem (osobní, telefonická, e-mailová) - tvorba cenových nabídek - administrativa Požadujeme: - obchodního ducha - chuť se učit - výborné komunikační schopnosti - samostatnost a pečlivost - ...

Zaměstnavatel:
SVĚT OKEN s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Translator/Tlumočník - tlumočnice

Náplň práce: Překlad z českého jazyka do přiděleného cizího jazyka /srbský/ výrobní dokumentace a další dokumenty dle pokynu vedoucího oddělení. Pomáhá při tlumočení stávajícím zaměstnancům. Účastní se požadovaných tréninkových programů a školení. ...

Manuvia Job s.r.o.

Asistent/ka vedoucího výroby

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Nástup možný ihned Náplní práce je administrativní činnost spojená s příjmem objednávek, nákupem materiálu a organizací kooperací. Plat dle dosažené praxe, zkušeností a vzdělání. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

KAMEL, s.r.o.