Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

field and failure analyses technical manager pro Pardubický kraj volná místa

Volná místa profese field and failure analyses technical manager pro Pardubický kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro field and failure analyses technical manager Pardubický kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

MANAGER/KA KVALITY

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

POŽADUJEME: znalost (praxe) ISO 9001 + VDA2 + ISO 14001, časová flexibilita NÁPLŇ PRÁCE: plnění požadavků ISO 9001 + ISO 14001, řízení reklamací, komunikace se zákazníky NABÍZÍME: - po zaškolení profesní a finanční růst - po zkušební době možnost ...

Zaměstnavatel:
Kozák Svitavy s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Obchodní ředitel/ka

Náplň práce : řízení obchodní politiky společnosti a obchodního týmu, komunikace s dodavateli a zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek, tvorba kalkulací, rozvíjení sortimentu, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách. ...

K a S, s.r.o.