Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v administrativě Olomoucký kraj - Vyšší odborné

Volná místa administrativa Olomoucký kraj - Vyšší odborné vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Olomoucký kraj
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst

Administrativní pracovník/ce - specialista

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Pracovní náplň: - běžná administrativní agenda - komunikace se státními institucemi - zakládání získaných informací do systému - zpracovávání dat, apod. - pevná pracovní doba 8.00 - 16.00 Požadavky: - min. vyšší odborné vzdělání ...

Zaměstnavatel:
Mgr. Marcel Kubis
Přidat k oblíbeným

IT specialista/specialistka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Mezi Vaše úkoly bude patřit: - správa hardware - instalace a konfigurace serverů a klientských stanic - údržba Active Directory - údržba speciálních aplikací Vaše zkušenosti, které očekáváme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - komunikativní ...

OP papírna, s.r.o.