Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v administrativě Liberecký kraj - Odborné vyučení bez maturity

Volná místa administrativa Liberecký kraj - Odborné vyučení bez maturity vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Liberecký kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

SPECIALISTA VZOROVÁNÍ A ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

benefity kontakt: e-mailem, telefonicky kdykoliv

Zaměstnavatel:
E M B A , spol. s r. o.
Přidat k oblíbeným

Technik údržby - strojník/ledař

Požadavky: - vzdělání technického směru - NUTNÉ - praxe v technickém oboru - výhodou - ŘP sk. B, manuální zručnost Pracovní náplň: obsluha čpavkového hospodářství a chladícího zařízení na zimním stadionu, úprava ledové plochy, údržba areálu ...

SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o.

Údržbář pro správu budov

Náplň práce: - servis, oprava a periodické kontroly DHM a DDHM - údržba DHM a DDM Nabízíme: - zázemí české společnosti - práci ve stabilním kolektivu - bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě - roční prémii vyplácenou před Vánoci - kvartální odměnu za ...

ACL Anodizing s. r. o.