Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

technik správy objektu pro Jihočeský kraj volná místa

Volná místa profese technik správy objektu pro Jihočeský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro technik správy objektu Jihočeský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Správce objektu

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Správce objektu - údržba staveb a pozemků kolem staveb ve funkčním a esteticky přijatelném stavu. Údržba zeleně. ŘP sk. B, C výhodou, zdravotní způsobilost. Pracovní poměr na dobu neurčitou, vzdělání základní, pružná pracovní doba, hrubá mzda od ...

Zaměstnavatel:
RAIL BUS s.r.o.
Přidat k oblíbeným

IT Programátor m/ž

Náplň práce: programování softwaru, programování aplikací, správa sítě. Nabízíme: prémie, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování. Nutný e-mailový kontakt.

3D-Lasertec s.r.o.

Správce a údržbář nemovitostí

Řidičský průkaz B. Znalosti v oblasti stavebnictví, zkušenosti s realizací staveb vítány. Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

AOM CZ, s.r.o.

Správce

Práce venku na údržbě zahrady a pozemku. Dle schopností práce s technikou (sekačka, pila atp.) Kontakt telefonicky v době od 7:00 do 17:00

Boží s.r.o.