Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v administrativě Jihočeský kraj - Odborné vyučení bez maturity

Volná místa administrativa Jihočeský kraj - Odborné vyučení bez maturity vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Jihočeský kraj
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst

ASISTENT/KA SERVISU

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Náplň práce: uzavírání zakázek, kalkulace zakázek, komunikace s importerem, příjem a předání vozidel. Požadavky: ŘP skupiny B, příjemné vystupování, znalost v oboru, flexibilita. Pracovní doba od do 7.30h - 16.00 hod- Nabízíme: penzijní ...

Zaměstnavatel:
AUTO KÁPL s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Údržbář

Náplň práce: provádí všeobecnou údržbu celého areálu dle své odborné profese. Požadujeme: dokončené SO vzdělání v technickém oboru, práce ve správě a údržbě majetku min. 3 roky, znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, ...

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Administrativní pracovníci

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: zadávání dat do systému, zpracování dat a příprava reportů, kontrola docházky, administrativní podpora vedení výroby. Nutný e-mailový kontakt.

3D-Lasertec s.r.o.

všeobecní administrativní pracovníci

Zapisování, příjem, výdej a třídění omezeného počtu sourodých položek, vedení jednoduchých evidencí, výkazů a seznamů. Poskytování různorodých informací, informačních a jiných písemností a materiálů podle obecně daných postupů. Otevírání, ...

RS FIN s.r.o.