Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

referent pro Písek volná místa

Volná místa profese referent pro Písek vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro referent Písek, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

OBCHODNÍ REFERENT/KA

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Pracovník zajišťující komunikaci s obchodními partnery v západoafrické lokalitě (převážně Maroko), podmínkou přijetí je znalost západoafrické arbštiny (dariža) slovem i písmem, znalost obchodního prostředí minimálně Tunisko, Alžírsko, Maroko. ...

Zaměstnavatel:
Mardok s.r.o.
Přidat k oblíbeným

PERSONÁLNÍ REFERENT/KA

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: aktualizace informací o dosavadní praxi, platech, hodnocení výkonů, kvalifikacích, školeních a bilanci dovolené, přijímání a zodpovídání dotazů o požadavcích a podmínkách zaměstnání, zákonný fond pracovní doby Požadavky: zkušenosti s ...

MONTO, s.r.o.

Obchodní referent/ka, obchodní zástupce

Pozice: Obchodní referent/ka, obchodní zástupce OC požadavky na kandidátku/-ta: plynulá ruština slovem i písmem, angličtina - úroveň běžné komunikace, italština - alespoň základy, další jazyk plus, řidičský průkaz skupiny B, dispozičnost (časté ...

B A Y E R S spol. s r.o.