Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

koordinátor pro Litoměřice volná místa

Volná místa profese koordinátor pro Litoměřice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst

vedoucí přímé péče - koordinátor/koordinátorka týmu

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NABÍZÍME: - zázemí velké celostátní organizace působící po celé ČR, která poskytuje pomoc lidem v nouzi již od roku 1990, - inspirativní pracovní prostředí: místo, kde můžeš skutečně ovlivnit pozitivní změny, - rozvojové příležitosti: možnost růstu ...

Zaměstnavatel:
NADĚJE
Přidat k oblíbeným
Nebyl nalezen žádný výsledek pro koordinátor Litoměřice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Koordinátor/koordinátorka řidičů

- 1 rok praxe na pozici dispečer MKD, speditér nebo obdobné pozici podmínkou - CZ jazyk na komunikativní úrovni podmínkou - RU nebo UA jazyk na komunikativní úrovni podmínkou - MS Office pokročilá úroveň - AJ/DE jazyk výhodou - ...

STEBAL TRANS, spol. s r.o.

Projektant, stavební koordinátor

Vysokoškolský diplom technického zaměření, znalosti v oboru stavebnictví a elektra, znalost češtiny a arabštiny slovem i písmem /kvůli komunikaci s klientelou z arabských zemí/, manažerské schopnosti Zaměstnanecké výhody - služební automobil, ...

ALA trade s.r.o.

Úřadník ve skladech - KOORDINÁTOR

Náplň práce: - vedení evidence pořizování jednoduchých administrativních zprác - zajištění výkazu evidencí - skladování Požadujeme: - Nutný dobrý zdravotní stav, odpovědnost - znalost ukrajinského jazyka výhodou Kontakt: Po - Pá 8:00 - 9:00

Manforce s.r.o.