Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

montér pro Domažlice volná místa

Volná místa profese montér pro Domažlice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • montér
  • montér Domažlice
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro montér Domažlice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Montéři suchých stveb

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pozice: montéři suchých staveb OC Nástup možný ihned. Mzda: 21 300,- Kč Kontakt: Bilinchuk Pavlo, tel.: 776 225 533, e-mail: rosisne@seznam.cz První kontakt telefonicky. Místo výkonu práce: okres Příbram

Zaměstnavatel:
ROSISNE Company s.r.o.
Přidat k oblíbeným

MONTÉŘI VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Výhodou: ŘP skupiny B, C Kontakt: osobně (6-15h), Palackého 898, 34022 Nýrsko, e-mailem: kuban@aquasumava.cz, telefonicky (6-15h) 724 939 457

AQUAŠUMAVA s.r.o.

Montér kovových konstrukcí

Náplň práce: stavba kovových konstrukcí, Požadavky: spolehlivost, pečlivost, přesnost, znalost výkresové dokumentace výhodou, manuální zručnost Strukturovaný životopis zašlete na: maresova@zeteskt.cz Kontakt možný telefonicky, e-mailem, osobně po ...

ZETES KT, spol. s r.o.