• P 
  • P 
  • Administrative Manager 

Administrative Manager

Zaměstnavatel: QuarkGate s.r.o.
Evropská 859

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM - Michaela Krobová, e-mail: michaela.krobova@cerhahempel.cz


Administrative Manager hraje klíčovou roli v zajišťování efektivního administrativního fungování společnosti a v podpoře celkových cílů organizace. Bude zodpovědný za řízení všech administrativních činností společnosti. Administrative Manager bude dohlížet na administrativní pracovníky a koordinovat jejich činnost, spravovat rozpočty a implementovat vnitřní směrnice a pravidla.
Administrative Manager bude zajišťovat hladký chod kanceláře a efektivní plnění všech administrativních úkolů. Administrative Manager bude také zodpovědný za sledování a vyhodnocování výkonu administrativy a vydávání doporučení ke zlepšení této oblasti. Jsou vyžadovány manažerské dovednosti na vysoké úrovni.

Požadavky na uchazeče o zaměstnání jsou zejména následující: dokončené vyšší odborné či vysokoškolské studium v oboru management (na české či zahraniční univerzitě); nutná znalost ukrajinštiny na úrovni rodilý mluvčí a znalost angličtiny na pokročilé úrovni (psaný i mluvený projev); dovednosti, odborné znalosti a schopnosti získané alespoň 5letou praxí po ukončení vysokoškolského studia v oblasti managementu a řízení společnosti.

odpovědět
Administrative Manager
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek