• P
  • Asistent/asistentka dopravy a mechanizace

Asistent/asistentka dopravy a mechanizace

Zaměstnavatel: STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o.
Hranice 116

Náplň práce:
administrativní práce pro koordinátora administrativy a procesů v divizi dopravy a mechanizace. Zpracování výkazů jízd. Evidence administrativy divize dopravy a mechanizace. Správa a evidence výdejního místa tlakových lahví s plyny

Požadujeme:
Zodpovědnost a důslednost; Schopnost samostatné práce; Schopnost dodržovat stanovené postupy; iniciativu pro dosažení vyšší efektivity; Schopnost efektivní komunikace; Zkušenost s MS Office (Word a Excel), Outlook; Znalost účetního programu Premier system výhodou; Platný ŘP sk. B

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: administrativa@strojeastavby.cz;
- telefonicky na čísle 728 880 596 - paní Nina Tokárová nebo pan Tomáš Plesník

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj