• P
  • PROCESS ENGINEER | AUTOMOTIVE

PROCESS ENGINEER | AUTOMOTIVE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Orientujete se výrobě a ve výrobních procesech? Máte proaktivní přístup k práci? Máte zkušenost s vývojovými projekty? Dorozumíte se dobře anglicky?

Pak využijte skvělou příležitost jak uplatnit Vaše schopnosti a to na pozici Procesního inženýra.

Náplň práce:
- zpracování analýz a dohled nad řešením vývojových projektů
- podílet se na strategickém řízení výroby, vývoji nových technologií a zajišťování bezproblémového chodu výroby
- schopnost prezentovat výsledky a úzce spolupracovat s 8 členným týmem

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s procesním inženýrstvím ve výrobní společnosti
- znalost standardů jako jsou 5S, SW, TPM, SMED
- komunikační dovednosti pro spolupráci s externími dodavateli
- komunikativní znalost angličtiny

- kvartální bonus
- docházkový bonus
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sport a kulturu
- firemní akce
- vánoční dárky
- příspěvky na životní jubilea
- smlouvu na dobu neurčitou

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj