• P
  • Knihovníci

Knihovníci

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49

Kontakt: e-mail: jana.vesela@szu.cz

Hlavní náplň: poskytování komplexních knihovnických, bibliografických, referenčních a informačních služeb uživatelům. Správa a ochrana fondu. Zpracovávání rešerší a poskytování konzultačních služeb. Správa redakčního systému Actavia pro časopisy vydané SZˇU, příprava a zajišťování exportů metadat do specializovaných databází, spolupráce na vydavatelských činnostech.
Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském studiu v oboru informace, média a knižní kultura/informační studia a knihovnictví nebo praxe v knihovně min. 5 let. Pokročilé znalosti práce s PC, orientace v oblastech zpracování dat, digitalizace, zpracování metadat, administrace systému a aplikací, znalost grafických programů vítána, výborná znalost ČJ, dobrá znalost AJ
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Knihovníci