• ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO ODDĚLENÍ SYSTÉMŮ ISO A PROVOZNÍ EKOLOGI

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO ODDĚLENÍ SYSTÉMŮ ISO A PROVOZNÍ EKOLOGI

Zaměstnavatel: DIRIGERE servis s.r.o.
Těšínská 878

TŘ z:26/1/2024 a:6/2/2024
Náplň práce:
- administrativní práce v oblasti udržování systému řízení kvality zejména dle norem ISO 9001, ISO 9001 ve spojení s normou ISO 3834-2, ISO 14000 a ISO 45001
- pracování příslušné dokumentace ve smyslu správce dokumentace
- příprava dokumentů a účast na interních a dozorových auditech
- administrativní práce pro oblast provozní ekologie společnosti (zpracovávání tabulek, výkazů, evidencí materiálů, podkladů k fakturacím, tvorba poptávek, výsledných tendrů, objednávek, atd.).
Požadujeme:
- praxi, znalost či povědomí o systému ISO výhodou
- výbornou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook) podmínkou
- znalost informačního systému KARAT výhodou
- znalost evidenčního programu ENVITA (EVI8) výhodou
- týmová práce a zodpovědnost
- příjemné vystupování a komunikativnost
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- časovou flexibilitu
- cizí jazyk (polština, angličtina) výhodou
- ŘP skupina B - aktivní řidič.
Nabízíme:
- nástup možný ihned nebo dle dohody, smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
- nástupní mzda dle zkušeností od 25 000 Kč/měsíc
- stravenky, náborový příspěvek, možnost prémií, notebook, mobilní telefon.
Kontakt emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj