• P 
  • P 
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE VÝBĚROVÝCH ŘÍZENÍ 

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE VÝBĚROVÝCH ŘÍZENÍ

Zaměstnavatel: ELEKTRO-COMP spol. s r.o.
Maloskalická 68

Pracovní poměr na dobu určitou (pracovní smlouva bude prodloužena v případě vzájemné dohody a spokojenosti s pracovními výkony), jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky a osoby zdravotně znevýhodněné.

NÁPLŇ PRÁCE: zajištění administrativních úkonů nabídkových řízení energetických staveb, úzká spolupráce s vedením, vyhledávání informací o soutěžených zakázkách, aktivní účast na aukcích při získávání zakázek, příprava cenových nabídek a podkladů pro zakázky a soutěže, příprava smluv k zakázkám a soutěžím, administrativa zakázek v informačním systému zákazníka SAP, komunikace se zákazníkem, vyhotovení objednávek pro subdodávky, práce a administrace zakázek v IS Money S5.

POŽADAVKY: minimálně SŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, časová flexibilita, smysl pro detail a logické myšlení, schopnost organizace vlastní práce, řidičský průkaz sk. B, znalost MS Office, výhodou znalost účetního a informačního systému Money S5 a SAP.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele, služební telefon, flexibilní pracovní doba.

Kontakt - paní Hebelková Šárka, tel.: 491 401 661 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: prace@elektrocomp.cz (pro zaslání životopisu).

Požadujeme
Jiné

odpovědět
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE VÝBĚROVÝCH ŘÍZENÍ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj