• P
  • PPC specialista/ka

PPC specialista/ka

Zaměstnavatel: Surface Digital s.r.o.
Bartošova 733

Pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: tvorba online kampaní (Google Ads, Sklik i Bussines Manager), analytika a pravidelné vyhodnocování (Google Analytics, GA4, Google Tag Manager, Looker Studio), tvorba reportů a komunikace s klienty, případně tvorba grafických podkladů
- Požadavky: znalost GAds, Sklik, BM, znalost GA4, GTM, výhodou je základní orientace v grafických systémech, zájem o to se dále vzdělávat a rozvíjet, jít ruku v ruce s novými trendy
- Nabízíme: možnost práce na dálku - 3 dny v týdnu tě ale potřebujeme v kanceláři, pracovní úvazek dle dohody - vhodné i pro absolventy i studenty s praxí minimálně 1 rok v oboru (pokud zvládneš alespoň poloviční úvazek), s námi můžeš dále růst (školení, kurzy, apod.)
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@surface.cz

Požadujeme
Jiné

Pozice určená pro region: Zlínský kraj