• P
  • STROJNÍ ZÁMEČNÍK V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU

STROJNÍ ZÁMEČNÍK V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU

Zaměstnavatel: JOSA s.r.o.
Karla Uhlíře 1917

Rozvíjející se strojírenská firma JOSA s.r.o., součást holdingu JPS GROUP, hledá strojní zámečníky pro různé úrovně výroby. Nabízíme Vám stabilní práci na jednu směnu v Českých Budějovicích, příjemné pracovní prostředí, smlouvu na dobu neurčitou a konkurenční mzdové ohodnocení.
Náplň práce:
- montáž strojírenských výrobků, pomoc při výrobě
- příprava materiálu pro svařování, případně i svařování
- spolupráce při realizaci sériových zakázek a nových projektů
Požadujeme:
- spolehlivost, manuální zručnost
- svářecí průkaz (jsme případně schopni zařídit)
Nabízíme:
- jednosměnný provoz (6:30 - 15:00)
- podnikové stravování v místě
- konkurenční mzdové podmínky
Zam. výhody: firemní jídelna, finanční prémie, zálohy na mzdu, 5 týdnů dovolené, časová flexibilita
PODROBNÝ POPIS NA WEBU ZAMĚSTNAVATELE
Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj