• P
  • Asistent / Asistentka obchodního úseku

Asistent / Asistentka obchodního úseku

Zaměstnavatel: RSBP spol. s r.o.
Pikartská 1337

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanek@rsbp.cz
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, obchodu nebo příbuzného; zkušenost v oblasti administrativní podpory v obchodním prostředí; AJ na komunikativní úrovni (min. B2), další jazyk výhodou; schopnost efektivní komunikace a spolupráce v týmu; znalost práce s MS Office a dalšími obchodními nástroji; organizační schopnosti a schopnost řídit více úkolů současně.

Náplň práce:
- poskytování komplexní administrativní podpory obchodnímu týmu,
- zadávání dat do informačních systémů,
- zajišťování efektivní komunikace mezi interními odděleními a externími partnery,
- kompletní administrativní zpracování obchodních případů - potvrzování objednávek, kontrola termínů a deadlinů,
- podpora při organizaci marketingových akcí a událostí,
- organizace schůzek, příprava prezentací,
- monitorování a aktualizace obchodních procesů a postupů,
- sledování obchodních trendů a příležitostí na trhu.

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, obchodu nebo příbuzného,
- zkušenost v oblasti administrativní podpory v obchodním prostředí,
- AJ na komunikativní úrovni (min. B2), další jazyk výhodou,
- schopnost efektivní komunikace a spolupráce v týmu,
- znalost práce s MS Office a dalšími obchodními nástroji,
- organizační schopnosti a schopnost řídit více úkolů současně.

Nabízíme:
- práci v týmu lidí, kteří opravdu ocení vaši roli v pozadí,
- možnost získat cenné zkušenosti v rámci týmové práce v obchodním oddělení,
- roční prémie,
- teambuildingové akce pro zaměstnance,
- firemní telefon a notebook,

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj