• P
  • Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel: GEARWORKS a.s.
Ostrava 1141

1. kontakt E-MAILEM: personalni@gearworks.cz
Požadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou; znalost práce s MS Office (zejména v Excelu); znalost programu CANVA; samostatnost při řešení úkolů; aktivní přístup a organizační schopnosti; zodpovědnost za svou práci; spolehlivost, pečlivost, důslednost; praxe ve strojírenské společnosti výhodou

Pracovní náplň:
- administrativní podpora
- třídění, skenování, zakládaní dokladů
- správa kanceláře - udržovat správný chod kanceláře
- aktivní řešení úkolů a případných problémů, které se mohou objevit kdykoliv

Nabízíme
- Týdenní pracovní doba 37,5hod. bez krácení mzdy
- 5 týdnů dovolené
- Profesní rozvoj a odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
- 3 dny zdravotního volna (tzv. "sick days")
- Stravenkový paušál

GEARWORKS OSTRAVA má za sebou více než 90-letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě. Nyní jsme změnili způsob myšlení i řízení.
Zabýváme se komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj