• P 
  • P 
  • TECHNIK/TECHNIČKA 

TECHNIK/TECHNIČKA

Zaměstnavatel: ALIS Tech s.r.o.
nám. Spojenců 3138

Kontaktní osoba Bartáková Gabriela Bc., tel. 606 779 039, e-mail: jobs@alis-tech.com

Pracovní doba: flexibilní pracovní doba (počátek mezi 6:00-9:00)

Popis práce: Technik společnosti Alis Tech s.r.o. bude mít na starosti kontrolu a kompletaci produktů a výpomoc při realizaci zakázek a tím také zajištění nejvyšší míry spokojenosti zákazníků, odpovědnost za údržba a oprava našich produktů (projektory, čtečky, osobní tagy aj.), poskytování technické podpory klientům a interním týmům, spolupráce s inženýrským týmem na řešení a odstranění problémů s produktem, pomoc při zajištění kvality a testování produktu, udržování aktuálních znalostí o nejnovějších trendech, nástrojích a osvědčených postupech v oboru.

Požadujeme: chceme někoho, který má snahu, je ochotný se učit a pracovat na sobě. Na pozici člověka dostatečně zaškolíme, zkušenosti jako technik nebo v příbuzné roli jsou výhodou, dovednosti s pájením, manuální zručnost, znalost elektronických součástek, smysl pro detail, alespoň pasivní znalost angličtiny výhodou, schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu.

Výhody: plat podle tvých zkušeností a znalostí, možnost profesního růstu a rozvoje, otevřené a spolupracující pracovní prostředí, pružná pracovní doba, výuka angličtiny, sick days po domluvě, příspěvek na stravování, k dispozici dostaneš zařízení, která potřebuješ k práci (PC, sim karta, příp. další), teambuildingové akce, kurzy a školení.

odpovědět
TECHNIK/TECHNIČKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj