• P
  • Operátor výroby slévárenských slitin

Operátor výroby slévárenských slitin

Zaměstnavatel: OETINGER CZ s.r.o.
Sídliště 420

Požadujeme:
- Vyučení
- Dobrý zdravotní stav
- Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
- Praxe s VZV a jeřábnickou technikou - výhodou
- Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci

Náplň práce:
- Výroba slévárenských slitin neželezných kovů
- Práce s tekutým kovem

Nabízíme:
- Nástupní mzdu od 30 000 Kč
- Náborový příspěvek
- Měsíční docházkový bonus
- 13. plat a 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Pravidelné meziroční zvyšování mzdy
- Roční příspěvek 6.000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
- Věrnostní odměnu za odpracovaná léta

Telefonický kontakt viz výše: Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj