• P 
  • P 
  • Pracovníci v sociálních službách 

Pracovníci v sociálních službách

Zaměstnavatel: Pečovatelská služba okresu Benešov
Lidická 529

Pracovník v sociálních službách - pečovatel(-ka) zajišťuje terénní pečovatelskou službu cílové skupině především seniorům a lidem se zdravotním postižením v jejich domácnostech nebo v bytech v Domě s pečovatelskou službou. Úkolem pracovníka bude zajišťovat pomoc a podporu klientům (převážně seniorům) v jejich domácnostech, zejména péči o domácnost, péči o osobu uživatele, pomoc v běžném životě klienta, donášky a dovážky obědů, doprovody k lékaři apod.. Pracovník společně s uživatelem také hodnotí prováděnou službu a plánuje její další průběh, vede záznamy o službě.
Pracovní doba: ranní směny 7-15.30 hod., dle potřeb klientů pečovatelské služby jsou možné odpolední (do 19.00 hodin) a víkendové směny (cca 1 týden za 7 týdnů).
Požadavky zaměstnavatele:
Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.
Řidičský průkaz - aktivní řidič
Požadujeme dobrý vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce.
Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách.
Plat je stanoven v souladu s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikace a zápočtu let praxe.
Po zapracování je poskytováno osobní ohodnocení a odměny.
Stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené

odpovědět
Pracovníci v sociálních službách
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj