• P
  • P
  • Vedoucí a obsluha kanceláře/prodejce lyžařské školy

Vedoucí a obsluha kanceláře/prodejce lyžařské školy

Zaměstnavatel: SportForest s.r.o.
Černohorská 119

Vedoucí a obsluha kanceláře / prodejce lyžařské školy
Nabízíme:
- DPP
- zaměstnání od prosinec - březen (do rozjezdu a otevření lyžařských areálů možnost práce z domu / home office)
- místo vhodné pro muže i ženu (vhodné pro absolventy SŠ)
- mzdové rozpětí od 200 Kč/ hod + odměny (výše mzdového ohodnocení dle výsledků, praxe, zkušeností a jazykových znalostí)
Zaměstnanecké benefity:
- příspěvek na dopravu
- firemní oblečení
- možnost tréninků s týmem instruktorů
Požadujeme::
- pro absolventy SŠ
- upřednostňujeme zájemce o práci z trutnovska a okolí s dojezdovou vzdáleností do
Janských Lázní
- znalost cizích jazyků na komunikativní úrovni slovem i písmem
( Aj nebo Nj, popřípadě znalost polštiny velkou výhodou! )
- příjemné vystupování a komunikativnost!
- zkušenosti z prostředí kanceláře lyžařské školy výhodou
- znalost práce na pc
- časovou flexibilitu
- dobré organizační schopnosti
- schopnost vedení týmu
- odolnost vůči stresu
Popis pozice:
- vyřizování písemných a telefonických objednávek s českými i zahraničními klienty
- organizace a plánování výuky instruktorů lyžařské školy dle přijatých objednávek
- samostatné jednání s klienty lyžařské školy
- příjem a evidence tržeb, výkazů a mezd

Info:
Místo výkonu: pobočka lyžařské školy ve SkiResortu Černá hora - Janské Lázně
tel. +420 603 327 525

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj