• P
  • REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ, REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - CIVILNÍ ÚSEK

REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ, REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - CIVILNÍ ÚSEK

Zaměstnavatel: Obvodní soud pro Prahu 9
28. pluku 1533

Nováková Vendulka, tel.: 251443243, e-mail: vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
příplatek 1200,-
Požadujeme:
státní občanství ČR, psaní hmatovou technikou (všemi deseti), znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, perfektní znalost českého jazyka, předchozí praxe vítána - není podmínkou.
Náplň práce:
Odpovědnost za chod soudního oddělení pro konkrétního soudce,
Vedení rejstříku a dalších tvz. evidenčních pomůcek v informačním systému
soudu. Přepisování textů a zpracovávání písemností podle pokynů v referátu.
Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvek z FKSP na penzijní nebo doplňkové penzijní spoření
- příspěvky z FKSP na MultiSport kartu
- jistotu stálého zaměstnání
- možnost dalšího odborného a profesního růstu