• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ 

PRACOVNÍK SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Zaměstnavatel: GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Zemědělská 500

Popis pozice:
Zadávání a správa dat týkajících se výrobků, polotovarů a celého výrobního procesu. Související administrativní činnosti. Tisk výkresů. Spolupráce s jednotlivými odděleními týkající se údržby a kompletnosti kmenových dat. Objednávání zboží - kontrola skladu.
Požadujeme:
Zodpovědnost, systematičnost, důslednost, samostatnost, praktické myšlení, časová flexibilita (několikrát v měsíci odpolední nakládky), dobrý zdravotní stav. Znalost MS Office - Excel na velmi dobré úrovni.
Výhodou:
Čtení výkresové dokumentace výhodou, SŠ vzdělání technického směru výhodou - ne však podmínkou. Předchozí zkušenosti z výrobní společnosti či obdobné pozice velkou výhodou. Základní komunikativní znalost AJ výhodou. Pozice je vhodná též pro absolventy.
Nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou, různorodou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, zaškolení a možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv
Výhody:
Závodní stravování / stravenky, dovolená 2 dny navíc nad rámec ZP, bonusy, benefity - příspěvek na dovolenou až 20.000/rok (po celém předchozím odpracovaném roce, podmínky dle interní směrnice), firemní akce
Kontakt telefonicky (7:00 - 15:30 hod.) nebo e-mailem

odpovědět
PRACOVNÍK SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj