• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY 

PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY

Zaměstnavatel: Logistik Center s.r.o.
Broumovská 72

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Pracovní náplň: pravidelná údržba nemovitostí, strojů a zařízení podle harmonogramu; operativní údržba a opravy strojů a zařízení podle požadavků provozu; vedení výkazů o provedených činnostech a evidence spotřebovaného materiálu; práce na PC - obsluha systému údržby, firemní komunikace, objednávky ND; obsluha ručního nářadí a strojního vybavení; obsluha manipulační a komunální techniky. Do všech činností Vás ochotně zaučí vstřícný šéf a milí kolegové.

Požadavky: technické myšlení, řemeslná zručnost, pečlivost; odpovědný přístup k práci a majetku společnosti; slušné vystupování v pracovním kolektivu; schopnost správně diagnostikovat závady a nalézt řešení; řidičský průkaz sk. B (sk. C, T výhodou); vzdělání technického směru a praxe na obdobné pozici; časová flexibilita; svařování MMA, MIG/MAG výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: pestrou práci v přátelské a neformální atmosféře; průměrnou hrubou měsíční mzdu 38.000 Kč + měsíční osobní ohodnocení; štědré benefity - např. volitelné benefity (dovolená, sport, zdraví, vzdělávání - příspěvek min. 7.000 Kč ročně), dovolená navíc, sick days, oběd, občerstvení na pracovišti a káva za bezva ceny; příspěvek na dovolenou ve výši 50% hrubé mzdy; příspěvek na Vánoce ve výši 100 % hrubé mzdy a řadu dalších zajímavých benefitů. Více na www.logistik-center.cz/kariéra

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele se svým životopisem na e-mailu: marek.hanzl@logistik-center.cz, případně volejte na tel.: 775 656 873 - kontaktní osoba pan Marek Hanzl.

Požadujeme
Jiné

odpovědět
PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj