• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY - BRIGÁDA (výpomoc pro údržbu nemovitostí) 

PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY - BRIGÁDA (výpomoc pro údržbu nemovitostí)

Zaměstnavatel: Logistik Center s.r.o.
Broumovská 72

Pracovněprávní vztah: dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Plný či zkrácený pracovní úvazek. Práce na ranní směnu ve sjednaných 2-3 dnech v týdnu - pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.

Pracovní náplň: pravidelná údržba nemovitostí (sečení trávy/odklízení sněhu, úklidové práce); vedení výkazů o provedených činnostech a evidence spotřebovaného materiálu; práce na PC - obsluha systému údržby, firemní komunikace; obsluha ručního nářadí a strojního vybavení. Do všech činností Vás ochotně zaučí vstřícný šéf a milí kolegové.

Požadavky: manuální zručnost, odpovědný přístup k práci a majetku společnosti, slušné vystupování v pracovním kolektivu, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: přivýdělek např. ke studiu nebo k důchodu; pestrou práci v přátelské a neformální atmosféře; hodinovou mzdu 150 Kč + osobní ohodnocení; oběd, občerstvení na pracovišti a kávu za bezva ceny; volitelné benefity (dovolená, sport, zdraví, vzdělávání - příspěvek cca 3.500 Kč ročně); firemní akce.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele se svým životopisem na e-mailu: marek.hanzl@logistik-center.cz, případně volejte na tel.: 775 656 873 - kontaktní osoba pan Marek Hanzl.

Požadujeme
Jiné

odpovědět
PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY - BRIGÁDA (výpomoc pro údržbu nemovitostí)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj