• P 
  • P 
  • AUTOMATIZAČNÍ TECHNICI - JUNIOR 

AUTOMATIZAČNÍ TECHNICI - JUNIOR

Zaměstnavatel: Pickering Electronics s.r.o.
Smetanova 525

Aktualizace 15. 9. 2023, 24. 5. 2023
Požadujeme - min. SŠ vzdělání v oboru elektronika/mechatronika, zkušenosti s programováním PLC (Simatic S7-1200, TIA portál výhodou), zkušenosti a znalosti s 3D CAD systémem (Solidworks výhodou), čtení technické dokumentace, znalost AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem, aktivní vyhledávání a identifikace problémů, jejich vyhodnocení a implementace řešení do praxe, kreativní a alternativní schopnost myšlení se schopností převést myšlenky do praxe a procesu.
Náplň práce - vývoj automatizovaného výrobního zařízení speciálně zaměřeného na výrobu miniaturních jazýčkových relé (https://www.pickeringrelay.com/reed-relays/), výzkum nových technologií a přístupů k výrobě jazýčkových relé, kontinuální vyhledávání úzkých míst procesů a jejich zlepšování, hledání automatizačních řešení v úzké spolupráci s českými a britskými R&D a výrobními odděleními.
Jedná se o tým automatizačních techniků, který postupně vzniká a rozvíjí se, můžete přispět k navrhování a realizací řešení výrobních problémů, aktivně vyhledávat oblasti ve výrobě, které lze zlepšit mechanizací a automatizací.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: prace@pickering.cz
Pracoviště: Třinec

odpovědět
AUTOMATIZAČNÍ TECHNICI - JUNIOR
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj