• P 
  • P 
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE 

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace
Návojná 100

Náplň práce:
Vedení sociální agendy v DZR, individuální sociální práce s klientem včetně individuálního plánování, sociální šetření, sociálně právní poradenství, revize a aplikace Standardů kvality v sociálních službách, práce na PC v programu Cygnus.

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost apod. dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. Trestní bezúhonnost doložená aktuálním výpisem z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC - uživatelská znalost MS Office, samostatnost, týmová práce, schopnost empatie, spolehlivost, znalost sociální legislativy, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti v ústním i písemném projevu.

Pracovní poměr: Nástup možný 10/2023, doba určitá - náhrada za MD (s následnou možností na dobu neurčitou).

Pracovní úvazek: 1,0 úvazku

Platová třída: Platová třída 10, /dle NV č. 341/2017 Sb./

Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (vč. čísla telefonu), číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis.

Přihlášku, životopis s motivačním dopisem, ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a aktuálního výpisu z trestního rejstříku zašlete na níže uvedený kontakt.
Bc. Jan Šerý, e-mail : reditel@dssnavojna.cz; Dům sociálních služeb Návojná, Návojná 100,

odpovědět
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj