• P 
  • P 
  • FAKTURANT/FAKTURANTKA 

FAKTURANT/FAKTURANTKA

Zaměstnavatel: MAPO finance s.r.o.
Olomoucká 3896

Nástup je možný ihned nebo dohodou. Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis, email: kariera@mapogroup.cz. Budeme se těšit! Pracovní doba: pružná pracovní doba

Přicházíme se zajímavou pracovní příležitostí pro společnost MAPO finance s.r.o. Baví Vás administrativa a rádi pracujete v týmu? Potřebujete za sebou vidět výsledky a před sebou možnost se posouvat? Začněte u nás na pozici fakturanta.

Pracovní náplń: příprava prvotních podkladů pro zpracování faktur a účetnictví, zpracování a evidence daňových dokladů, zpracování faktur, fakturace a likvidace faktur, spolupráce při uzávěrkách, administrativní činnost, spolupráce s kolegy/kolegyněmi z ostatních oddělení.

Požaduje: SŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook), znalost programu ESO výhodou, chuť do práce, spolehlivost, zodpovědnost, ochota vzdělávat se

Nabízíme: zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, která se věnuje oblasti zdravotnictví, kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou, pracujeme v režimu pružné pracovní doby v příjemném pracovním prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, benefit ELA - Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů Vám poskytne kompletní podporu v následujících oblastech: Psychologie, Finanční koučink, IT Asistence, Právo a mediace a Zdravý životní styl), slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů, občerstvení na pracovišti, podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

odpovědět
FAKTURANT/FAKTURANTKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj