• P
  • P
  • Specialista oddělení péče o klienty

Specialista oddělení péče o klienty

Zaměstnavatel: CZECH JOB EDUCATION s.r.o.
Mojmírovců 167

41100 Všeobecní administrativní pracovníci
Zamk
Kontakt:osobně na adrese Mojmírovců 167/9, Ostrava po předchozí tel. domluvě, e-mailem administrativa@czech-job.cz, telefonicky 606 026 264 Po-Pá 9:00-12:00 hod.

Jsme školící středisko a autoškola zaměřující se na školení cizinců - profesionálních řidičů.
Do našeho týmu hledáme aktivního, komunikativního člověka se znalostí ruského/ukrajinského jazyka, který se postará o naše zahraniční klienty po celou dobu jejich školení.

Náplň práce:
-Každodenní komunikace se zahraničními klienty.
-Doprovod a tlumočení cizincům při návštěvách úřadů, lékaře apod..
-Kompletní správa firemní ubytovny.
-Administrativa - práce s firemním IT systémem, e-mailová a telefonická komunikace, příprava dokumentů.
Požadujeme:
-Podmínkou je perfektní znalost českého a ruského/ukrajinského jazyka z důvodu každodenní komunikace s cizinci i českými úřady.
-Výborné komunikační a organizační schopnosti, pro-klientský přístup, smysl pro týmovou práci, flexibilitu, samostatnost a aktivní přístup.
-ŘP sk.B (aktivní řidič)
Nabízíme:
-Zajímavou a pestrou práci na HPP.
-Atraktivní firemní zázemí a skvělý kolektiv.
-25 dnů dovolené, stravenky, firemní akce atd.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj