• P
  • Provozář

Provozář

Zaměstnavatel: Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Kpt. Vajdy 3202

1. kontakt e-mailem: personalni@tsoj.cz

Náplň práce:
- Vedení týmu pracovníků,
- Práce v terénu a administrativa v kanceláři,
- Odborné práce při údržbě mobiliáře,
- Řízení logistiky provozu
- Řízení vozidla,
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce a pracovních postupů atd.

Požadujeme:
- ÚSO nebo VŠ,
- Praxe ( praxe min. 3 roky)
- Logické a technické myšlení a všeobecný přehled v rámci údržby
- Praxe s vedením podřízených pracovníků,
- Aktivní přístup k řešení problému,
- Znalost práce na PC a ŘP sk. B,
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru 5. platová třída (17 270 Kč - 32 000 Kč
dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
- Příplatek za vedení,
- Po zapracování osobní ohodnocení,
- Čtvrtletní odměny

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP – volnočasové aktivity, důchodové a životní
připojištění, 25 dnů dovolené

Nástup IHNED na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Provozář
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj