• P
  • Administrativní pracovnice vzdělávacího institutu

Administrativní pracovnice vzdělávacího institutu

Zaměstnavatel: ISNA-MSE z.s.
Novoveská 1264

1. kontakt telefonicky v době 8:00-15:00 hodin, e-mailem. Tel.: 605 426 240, e-mail: asociace@isna-mse.cz

Náplň práce:
Organizace a koordinace vzdělávacích kurzů a vedení související administrativy.
Úzká spolupráce s účastníky školení, mentory, školiteli a vedoucími pracovníky.
Každodenní komunikace s firemními klienty vzdělávacího institutu.
Každodenní komunikace s lektory vzdělávacího institutu.
Evidence informací o klientech (práce s interní databází a MS Office).

Očekáváme:
ukončené SŠ/VŠ vzdělání
uživatelskou znalost MS Office
výbornou znalost českého jazyka
velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup k řešení pracovních úkolů
schopnost zorganizovat si svůj pracovní čas, řešit úkoly dle priorit a dodržovat termíny
znalost jazyků výhodou
organizační schopnosti a samostatnost
velmi dobrou znalost práce na PC

Nabízíme:
zajímavou a různorodou náplň práce
odpovídající pracovní ohodnocení
možnost dalšího vzdělávání
práce na plný úvazek
práce v kanceláři s částečnou možností homeoffice

Zaměstnanecké výhody: zajímavé firemní benefity a pravidelné teambuildingy

Nástup ihned.

Požadujeme
Znalost jazyka: Čeština

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj