• Administrativní pracovník - pracovnice - sekretariát školy

Administrativní pracovník - pracovnice - sekretariát školy

Zaměstnavatel: Bezpečnostně právní akademie, s. r. o., střední škola
17. listopadu 177

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE - SEKRETARIÁT ŠKOLY
- hlavní pracovní poměr - plný úvazek
- mzda 25 000 – 30 000 Kč
- od 01. 03. 2023 na dobu určitou, možnost prodloužení na dobu neurčitou
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, bezúhonnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu, řidičské oprávnění sk. B, uživatelská práce na PC (Word, Excel, Gmail), schopnost pracovat v týmu a přijímat nové výzvy
Náplň práce: správa a vyřizování běžné administrativní agendy, komunikace s žáky, rodiči a širokou veřejností
Benefity: možnost zaměstnaneckých obědů za zvýhodněnou cenu, bezplatné užívání rekreačního areálu (posilovna, horolezecká stěna, sportovní hala apod.), podpora osobního rozvoje
Více informací o škole a pracovních nabídkách najdete na www.bpa-svatonovice.cz.
Své životopisy zasílejte na svatonovice@bpakademie.cz, nebo pro více informací volejte na 725 387 198.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj