• P
  • Specialisté technické podpory

Specialisté technické podpory

Zaměstnavatel: Ecofleet CZ s.r.o.
Kuštova 2712

Náplň práce: instalace, konfigurace a nastavení GPS jednotek instalovaných ve vozidlech našich klientů, zpracování požadavků a dotazů klientů, příprava zařízení a účtů, zpracování reklamací, komunikace napříč firmou a zpracování požadavků od obchodu.
Jedná se o práci na počítači s našimi interními aplikacemi a systémy.
Požadujeme: zájem o techniku a zkušenosti s prací na počítači, analytické myšlení a chuť hledat příčiny a porozumět souvislostem, komunikační dovednosti a chuť pomáhat klientům i kolegům. Výhodou je znalost cizích jazyků - angličtiny nebo němčiny, ale není podmínkou.
Jsme česká firma, fungujeme už více než 15 let a celou dobu rosteme, vážíme si našich kolegů i sami sebe, vycházíme si navzájem vstříc. Práce u nás je technicky velmi zajímavá, zaškolíme i nováčky v oboru.
Kanceláře přímo v Rakovníku
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem adminpodpora@ecofleet.cz

Pozice určená pro region: Středočeský kraj