• P 
  • P 
  • Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně právní ochran 

Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně právní ochran

Zaměstnavatel: MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV
Masarykovo náměstí 1

Upřesňující údaje:
Nástup dle dohody. Zástup za mateřskou dovolenou.

Charakteristika vykonávané práce: výkon státní správy na úseku sociálně právní ochrany dětí. Předpoklady: vysokoškolské vzdělání v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku. Dle § 4 zák. č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů: osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Požadavky: rámcová orientace v oblasti sociální politiky a sociální práce, komunikační a organizační schopnosti, empatie, samostatnost a flexibilita, administrativní dovednosti, pečlivost, řidičské oprávnění skupiny B, praxe v oblasti sociálně právní ochrany dětí vítána, zkouška zvláštní odborné způsobilosti při sociálně právní ochraně dětí vítána. Více informací na www.brandysko.cz, sekce volná pracovní místa.

Zaměstnanecké výhody:
stravenková karta Edenred Card, 3 dny zdravotního volna v průběhu kalendářního roku, příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření, karta MultiSport, dárkové poukazy při příležitosti životního výročí

odpovědět
Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně právní ochran
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj