• Specialista/tka v oblasti testování softwaru / Quality Assurance Engineer

Specialista/tka v oblasti testování softwaru / Quality Assurance Engineer

Zaměstnavatel: Phrase a.s.
Spálená 108

Požadavky

" Zkušenosti s manuálním průzkumným testováním
" Zkušenosti s automatizací a znalost jednoho programovacího jazyka např. Java, Javascript, Ruby, Elixir je výhodou
" Výhodou je znalost SQL nebo API testování v Postman
" Výborná znalost angličtiny
" Bakalářský titul

Náplň práce

" Zajištění kvality a testování cloudové a desktopové aplikace Phrase
" Nezávislá práce v malém týmu napříč odděleními, který se skládá z 1 produktového manažera, 5-8 vývojářů a 1-2 testerů QA
" Aktivní účast na našich agilních ceremoniích
" Spouštění manuálního průzkumného testování a implementace automatických (preferovaných) testů jako součást týmových sprintů
" Průběžné rozšiřování našeho stávajícího rámce založeného na cypress.io a API Java, abychom měli spolehlivé a rychlé cykly uvolňování
" Úzce spolupracujte s dalšími inženýry kontroly kvality v týmu na identifikaci a implementaci (automatizačních) testovacích nástrojů na podporu naší testovací strategie (obousměrné smluvní testování, backendové testování atd.)

Requirements
" Experience in manual exploratory testing
" Experience in automation and knowledge of one programming language e.g. Java, Javascript, Ruby, Elixir is a plus
" Knowledge of SQL or API testing in Postman is a plus
" Excellent English skills
" Bachelor´s degree

What you'll be responsible for

" Quality Assurance and testing of Phrase cloud-based and desktop application
" Working independently in a small cross-department team consisting of 1 product manager, 5-8 developers, and 1-2 QA testers
" Taking an active part in our agile ceremonies
" Running manual ex

Pozice určená pro region: Praha