• P 
  • P 
  • KOORDINÁTOŘI PŘEKLADATELSKÝCH PROJEKTŮ (centrum Zlína, důkladné zaškolení) 

KOORDINÁTOŘI PŘEKLADATELSKÝCH PROJEKTŮ (centrum Zlína, důkladné zaškolení)

Zaměstnavatel: ZELENKA Czech Republic s.r.o.
Kvítková 4703

ND

KOORDINÁTOR PŘEKLADATELSKÝCH PROJEKTŮ S ANGLIČTINOU B2 (centrum Zlína, důkladné zaškolení)

NEJDŘÍVE NĚCO O NÁS
Jsme B2B překladatelská agentura se zákazníky po celém světě. Nejsme žádný "pracovní kolektiv" ani se "dynamicky nerozvíjíme", jsme spíš sehraná parta kamarádů, která maká na společném cíli - dobře odvedené práci.
Ať už se u nás potkáš s kýmkoliv, každý ti bude naslouchat a rád ti pomůže. Firemní kulturu totiž máme postavenou na otevřené komunikaci, vzájemné důvěře a humoru.

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRACOVNÍ DEN?
Tvým hlavním úkolem bude koordinace projektů pro zákazníky z Česka a Slovenska. Staneš se spolehlivým prostředníkem mezi nimi a našimi překladateli a každý projekt dotáhneš do úspěšného konce.
Jakmile ti od zákazníka dorazí poptávka překladu, nachystáš cenovou nabídku. Po potvrzení objednávky zvolíš ideální řešení, vybereš vhodné překladatele a dohlédneš na včasné odevzdání překladu. Očekávej, že v průběhu zpracování zakázky budou mít zákazníci nebo překladatelé nejrůznější otázky, které jim pomůžeš vyřešit.
S překladateli a zákazníky komunikujeme nejčastěji přes e-maily, telefonovat budeš tedy jen výjimečně. Čeká tě také práce v našem informačním systému a v překladatelských programech. Počítej i se spoluprací s obchodním týmem, který ti bude vždy nablízku.
Jde ti z toho trochu hlava kolem? Neboj! Pořádně tě zaškolíme a kdykoliv ti pomůžeme. Práce u nás není málo, ale jsme tu jeden pro druhého. A jak se trochu zapracuješ, dostaneš se i k práci na prestižních zakázkách pro naše největší zákazníky.


PRO TUTO PRÁCI POTŘEBUJEŠ:
Mít už něco za sebou (pr

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
KOORDINÁTOŘI PŘEKLADATELSKÝCH PROJEKTŮ (centrum Zlína, důkladné zaškolení)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj