• P
  • Ortotik - protetik/vývojový specialista

Ortotik - protetik/vývojový specialista

Zaměstnavatel: ARIES, a.s.
Žižkova 507

ORTOTIK-PROTETIK / VÝVOJOVÝ SPECIALISTA

Co vás čeká
Budete spolupracovat na vývoji a rozvoji stávajících zdravotnických prostředků a vývoji nových - zejména v oblasti ortéz a bandáží. Budete moci uplatnit své odborné znalosti, dovednosti a nápady v tomto progresivním odvětví. Budete se podílet na konstrukčních řešeních v rámci širokého portfolia výrobků. Budete moci rozvinout své schopnosti při implementaci moderních technologií a sofistikovaných materiálů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Měli byste mít ukončené vzdělání v oboru Ortotik-protetik, příp. Ortoticko-protetický technik. Přesah do dalších oborů (lékařství, biomedicínské inženýrství apod.) je vítán. Uplatnění u nás mohou najít i zapálení a šikovní absolventi.

Výhodou bude, pokud budete umět
Výhodou budou vaše zkušenosti a praxe na obdobné pozici, komunikativní znalost angličtiny a dále orientace v oboru zdravotnických prostředků. Plusové body získáte, pokud již máte praxi a zkušenosti z vývoje a z oblasti řízení kvality.

Co vám můžeme nabídnout
Práci ve stabilním kolektivu složeném z odborníků, dobré platové ohodnocení, osobní rozvoj a průběžné vzdělávání v oboru, zázemí tradiční české společnosti bez zahraniční účasti.
Pokud chcete pracovat na neobvyklých řešeních, vidět hmatatelné výsledky vaší práce a být součástí našeho vývojového oddělení, rádi vás přivítáme v našem týmu.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, firemní telefonní tarif, zdravotnní benefitní program, flexibilní pracovní dobu, vzdělávání

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj