• P
  • Všeobecní administrativní pracovníci

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel: Larid Inform Services s.r.o.
Dělnická 213

Náplň práce:

Administrativní podpora chodu společnosti
Evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání informací
Otevírání, rozdělování a odesílání pošty
Kopírování dokumentů
Příprava jednoduchých zpráv a korespondence
Zodpovídání telefonických a elektronických dotazů a jejich předávání kompetentním osobám
Přepisování textů a údajů do počítače, korektury a opravy těchto opisů
Podpora ostatních oddělení společnosti
Tvorba harmonogramů schůzek

Co požadujeme:

Vysokoškolské vzdělaní
Spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Dokonalá znalost ruštiny (slovem i písmem)
Základní znalost českého a německého/anglického jazyka je vítána
Pracovní zkušenosti s rusky mluvící klienty
Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme:

Zázemí silné společnosti s tradicí
Motivační mzdové ohodnocení
Možnost seberealizace a osobního růstu

Svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email: info@larid.cz

ZAM. VÝHODY : VZDĚLÁVACÍ KURZY A ŠKOLENÍ, ÚHRADA JÍZDNÉHO.