• P 
  • P 
  • asistent/ka obchodního oddělení 

asistent/ka obchodního oddělení

Zaměstnavatel: Döllken CZ s.r.o.
K Vypichu 1087

Zaměstnavatel přijme od 1.12.2022 nebo možno i dle dohody na HPP na pozici asistenta/ asistentku v obchodně logistickém centru Rudná u Prahy.

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání s maturitou, obchodního směru, s praxí alespoň 1 rok, ( není však podmínkou, pokud uchazeč/ka prokáže, že má znalosti z oboru a může je uplatnit ), komunikativní a organizační dovednosti, ČJ a AJ ( popř. NJ ) slovem i písmem, počítačové znalosti a psaní na PC, ovládání kancelářského balíku Office, tvorba tabulek apod., schopnost
orientovat se na sociálních sítích a samostatnost ve své práci.

Náplň pracovní činnosti na této pozici spočívá zejména ve:

- vedení firemní agendy
- podpora prodejního týmu
- podpora marketingu
- administrativní činnost

Naopak uchazeči/uchazečce zaměstnavatel nabízí zajímavou a kreativní práci v pěkném pracovním prostředí a v příjemném mladém a malém kolektivu zaměstnanců, možnost seberealizace na tvorbě tohoto nového pracovního místa, pracovní poměr na dobu neurčitou, karierní i mzdový růst, variabilní pracovní doba, možnost slev na prodávané zboží, stravenkový paušál apod.

Uchazeči se zájmem o pracovní nabídku mohou své stručné životopisy zaslat v českém jazyce na e-mail info@erstes.cz . Vybrané uchazeče pak vyrozumíme o dalším postupu a pozveme je na pohovor.

Nabízíme: příspěvek na stravné, sleva na zboží; možnost variabilní prac. doby;

odpovědět
asistent/ka obchodního oddělení
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj