• P
  • Správce budovy, řidič, údržbář

Správce budovy, řidič, údržbář

Zaměstnavatel: Svazek obcí AZASS
Nad Kašpárkem 496

NÁPLŇ PRÁCE: správa a údržba Domova pro seniory v Bystrém, zajištění celkového technického chodu pracoviště a hospodárného fungování budovy, administrativní úkony spojené s vykonávanými činnostmi, objednávky materiálu, zajištění servisů, zajištění revizí, sklad, běžné údržbářské práce (např. zámečnické, zednické, stěhovací, úklidové, truhlářské, natěračské) a drobné opravy na budovách a jejich vybavení, natěračské a zednické úpravy prostor domova, obsluha plynových kotlů, údržba prostor kotelny, obsluha a údržba technických zařízení budovy, údržba venkovních ploch (celková péče o zahradu, zimní údržba komunikací), řešení poruch a závad, dle potřeby dovoz a rozvoz obědů pro Domov
POŽADAVKY: min. výuční list s technickým zaměřením, všestranné technické dovednosti, manuální zručnost, zkušenosti s malováním prostor, organizační schopnosti, výpis z rejstříku trestu, pozitivní vztah k práci v sociálních službách- práce se seniory, schopnost týmové spolupráce, schopnost samostatně řešit vzniklé situace, spolehlivost a komunikativnost, ochota pracovat 1 x za 14 dní o víkendu (3,5 hodiny)
NABÍZÍME: podnikové stravování, 25 dní dovolené, sick days, moderní pracoviště, individuální přístup. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Úvazek dle dohody plný nebo zkrácený.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Pozice určená pro region: Pardubický kraj