• P 
  • P 
  • Polygon manager (PM) 

Polygon manager (PM)

Zaměstnavatel: SINGING ROCK s.r.o.
Poniklá 317

Výroba, vývoj a prodej outdoorového vybavení pro lezce a osobních ochranných prostředků pro práci ve výškách. Na pozici Tě čeká - nastavení strategie vývoje výcvikových středisek a školících programů, udržování a rozšiřování portfolia poskytovaných služeb, řízení Polygon týmu včetně smluvních partnerů v ČR a v zahraničí, plánování a kontrola příjmů /výdajů, propagace Polygonu, hledání nových příležitostí a spolupráce se stávajícími zákazníky, cenotvorba a příprava nabídek, účast na veletrzích, sympoziích a odborných školeních. Více na stránkách www.singingrock.cz.

Pro naši provozovnu v Poniklé hledáme novou posilu Polygon týmu, která převezme vše, co je spojeno se značkou Polygon jak doma, tak v zahraničí. Bude to těžký úkol, ale jestli se na to cítíš, určitě se nám ozvi. Možná hledáme právě tebe!

Další předpoklady: SŠ, VŠ vzdělání, výbornou znalost ČJ a plynulou znalost AJ (slovem a písmem), znalost dalších jazyků výhodou . Praktické zkušenosti s prací ve výškách a/nebo OZO v BOZP. Zkušenost s řízením lidí a vedením projektů, organizační schopnosti ( být efektivní, organizovaný a orientovaný na plnění úkolů), Schopnost práce v týmu, ochota cestovat,.řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič .

Odpovídající ohodnocení, možnost profesního růstu, prostředí dynamicky se rozvíjející firmy. Příjemný pracovní kolektiv v nekorporátním prostředí a zázemí úspěšné české firmy. Flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce na home office. Příspěvek na stravu, masáže , po roce - možný příspěvek na penzijní připojištění, slevy na nákup výrobků v naší podnikové prodejně , 5 tý

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Polygon manager (PM)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj