• P
  • obchodní zástupce/zástupkyně pro zahraniční trhy

obchodní zástupce/zástupkyně pro zahraniční trhy

Zaměstnavatel: MEVA-TEC s.r.o.
Chelčického 1228

Hledáte příležitost, kde využít angličtinu a zahraniční obchod je oblast, které rozumíte? Jsme společností, která se zabývá obchodem v oblasti strojírenství a hledá Pracovníka zahraničního obchodu pro nové trhy.
Pracovní náplň:
" Vyhledávání nových obchodních příležitostí mimo ČR a péče o stávající zahraniční klienty
" Evidence obchodních případů, vytváření nabídek a jejich evidence
" Firemní a výrobková prezentace a následné vedení obchodních jednání
" Aktivní účast v tendrech mimo ČR
" Poradenská činnost v oblasti nabízených produktů
" Kontrola platební morálky svěřených zákazníků
" Sledování dodržování podmínek sjednaných se zákazníkem
Co nabízíme:
" Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením a bonusovou pobídkou
" Stravenky
" 1 týden dovolené navíc
" Odměny za plnou docházku
" K dispozici služební vozidlo, PC, telefon
" Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou
" Jazykové kurzy
Koho hledáme:
" S/Š nebo VŠ se zkušenostmi s obchodováním
" Aktivní používání AJ pro denní komunikaci se zahraničními partnery je podmínkou
" Klademe důraz na velmi dobré vystupování, dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a důslednost
" Aktivního řidiče ochotného cestovat do zahraničí

Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky od 7.00-15.00 hod.

Pozice určená pro region: Ústecký kraj