• P
  • Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje

Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje

Zaměstnavatel: MSD Czech Republic s.r.o.
Praha

Minimální požadavek na vzdělání:
Minimálně bakalářský titul ve vědecké nebo technické disciplíně (jako je informatika, inženýrství, biologie, chemie atd.). Praxe ve farmacii výhodou.
Požadované zkušenosti a dovednosti:
Více než 8 let zkušeností v IT se schopností navrhnout, navrhnout, optimalizovat a udržovat softwarová řešení pro řešení složitých vědeckých problémů.
Zkušenosti s prací s týmy inženýrství a produktového managementu, které iniciují a řídí rozsáhlé strategické iniciativy.
Zkušenosti s vedením více technických úsilí a prokázaná schopnost fungovat a úspěšně poskytovat hodnotu agilním způsobem
Zažijte efektivní práci v maticovém prostředí s geograficky rozptýlenými týmy včetně zaměstnanců společnosti, dodavatelů a prodejců
Náplň práce:

Jako technický vedoucí produktů v rámci produktové řady Disease Biology a PharmTox umožníte schopnosti, které vědcům pomohou vytvářet hypotézy a vyvozovat rychlé závěry prostřednictvím dotazování cílové biologie a jejího vztahu k lidským chorobám a farmakologickým intervencím.
Toho bude dosaženo prostřednictvím mezifunkčních týmů, které spojí vědu, technologie, schopnosti a talenty, aby vytvořily produkty, které vědcům přinášejí vysokou obchodní hodnotu, přehled a fantastickou uživatelskou zkušenost. Prostřednictvím své role pomůžete definovat standard excelence v technickém řízení produktů v naší organizaci.
Kromě toho budete zodpovědní za identifikaci příležitostí k růstu a zlepšení technického prostředí produktů a současně zajistíte konzistentní výkon stávajících aplikací. Své znalosti o těchto produktech využijete k propagaci