• P
  • BACK OFFICE MANAGER PRO EXPORT

BACK OFFICE MANAGER PRO EXPORT

Zaměstnavatel: HOTJET CZ s.r.o.
Průmyslová 966

KO: Lamlová Vendula, tel.: 778 768 846, email: prace@hotjet.cz

Požadujeme:
- znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- praxe v oboru minimálně 1 rok
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- organizační schopnosti, pečlivost a stabilitu
- schopnost spolupracovat
- samostatnost a flexibilitu
- zodpovědnost, cílevědomost
- aktivní přístup k práci a odolnost proti stresu
- znalost práce na PC-Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- práci v prosperující firmě
- jednosměnný provoz
- odpovídající platové ohodnocení
- stravenkový paušál
- odměna za využití zlepšovacího návrhu
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění od 1 roku a více ve firmě
- sleva na rodinnou dovolenou u přední cestovní kanceláře
- postaráme se o pitný režim včetně kávy, horké čokolády
- můžete se těšit na fajn kolektiv a slušné zacházení

Náplň práce:
- zodpovědnost za prodej a péče o klíčové zákazníky společnosti ze zahraničí
- starost o portfolio zahraničních zákazníků
- udržení a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky
- příprava plánů a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce se zákazníky
- práce s fakturami
- zpracovávání poptávek a následných objednávek
- kompletace dokumentů pro klienty
- komunikace s českými a zahraničními partnery
- úzká spolupráce s obchodním a logistickým oddělením, účetním oddělením, s výrobou a prodejním týmem
- průběžná komunikace s celnicí
- zodpovědnost za dodržování termínů a plnění cílů

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Čeština

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj