• P
  • Referent finančního controllingu

Referent finančního controllingu

Zaměstnavatel: Kögel, s.r.o.
U Dvořiska 1219

Náplň práce:
- provádění finanční analýzy společnosti
- příprava podkladů pro rozpočet, vypracování rozpočtu a odhadů prodejních, režijních a dalších nákladů
- sestavování rozpočtu společnosti
- kontrola překročení rozpočtů, analýzy skutečnosti versus plán
- tvorba propočtů očekávání (Forecasting)

Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou
- orientace ve finančním a vnitropodnikovém účetnictví
- dobré komunikační dovednosti
- znalost AJ na úrovni B1 nebo NJ na úrovni B1
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
-zázemí stabilní a prosperující společnosti
-rozvoj osobnostního i profesního potenciálu
-možnost dalšího vzdělávání
-notebook
-podnikové stravování

Kontakt:
Martina Navrátilová, personalista
725 544 640, martina.navratilova@koegel.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Pozice určená pro region: Pardubický kraj