• P 
  • P 
  • REFERENT/-KA ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA DOBU URČITOU PO DOBU RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ 

REFERENT/-KA ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA DOBU URČITOU PO DOBU RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ

Zaměstnavatel: Město Vítkov
náměstí Jana Zajíce 7

Bližší informace: Mgr. Hana Klapetková, tel.:556 312 222, vedoucí odboru sociálních věcí.

Druh a charakteristika práce: - referent odboru sociálních věcí - kurátor pro mládež, náhradní rodinná péče. Poskytování pomoci a poradenství rodinám a dětem, řešení výchovných problémů, práce s dětmi umístěnými v náhradní rodinné péči, šetření v rodinách, spolupráce s orgány a institucemi, účast na soudních jednáních, v trestních a přestupkových řízeních.

Zařazení: úředník - požadavek na prokázání zvláštní odborné způsobilosti podle vyhlášky č. 512/2002 Sb., o zvláštní odborné způsobilosti úředníků územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů do 18 měsíců od vzniku pracovního poměru.

Místo výkonu práce: Město Vítkov - Městský úřad Vítkov

Předpokládaný nástup: dle dohody, po ukončení výběrového řízení

Požadované vzdělání:
a) vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku,
b) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

Jiné požadavky:
- samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní

Požadujeme
Jiné

odpovědět
REFERENT/-KA ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA DOBU URČITOU PO DOBU RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj